Voor 12 uur besteld, is de dezelfde dag verzonden.
€1.229,00 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Unieke eigenschappen
– Geschikt voor kleine en middelgrote ruimte
– Voor montage hoog aan de wand (zelfs plaatsing boven deur of raam mogelijk)
– Geen ingrijpende bouwkundige aanpassingen
– Econo Cool en Hygiënelabel
| Afstandsbediening | Ja |
|---|---|
| Wifi | Module, optioneel |
| Merk | Mitsubishi |
| Breedte binnenunit | 83,7cm |
| Diepte binnenunit | 23cm |
| Hoogte binnenunit | 28cm |
| Breedte buitenunit | 80cm |
| Diepte buitenunit | 28.5cm |
| Hoogte buitenunit | 55cm |
| Kleur binnenunit | Wit |
| Scop | 4,3 A+ |
| Seer | 6,5 A++ |
| Koel vermogen | 5,0kW |
| Verwarm vermogen | 6,0kW |
| Max. aantal m3 | 180m3 |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Koelmiddel | R-32 |
| Gevuld tot | 7,5 Mtr |
| Garantie | 6 jaar (mits vakkundig en correct volgens de Fgassen regelement geïnstalleerd) |
Pak direct die korting!