Panasonic KIT-TZ42-ZKE 4.2kw Super Compact Inverter Airco set
1.433,00 incl. btw
Op voorraad. Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Maak je bestelling compleet
Koelleiding set incl. flare verbindingen, condensslang en signaalkabel
Muurbeugel
Montageblokken
Condenspompje
Productprijs:1.433,00 incl. btw
Totaal opties:
Bestelling totaal:
Productomschrijving
Panasonic KIT-TZ42-ZKE
Krachtige Prestaties
Geavanceerde Technologie
Comfortabele Bediening
Geschikt voor een ruimte tot 100 m3
4,2 KW Panasonic airconditioner met warmtepomp
Verwarmen tot een buiten temperatuur van -15 °C
Specificaties
Aanvullende informatie
Afstandsbediening
Ja
Wifi
Ja
Merk
Panasonic
Breedte binnenunit
77,9cm
Diepte binnenunit
20cm
Hoogte binnenunit
29cm
Breedte buitenunit
78cm
Diepte buitenunit
28,8cm
Hoogte buitenunit
54
Kleur binnenunit
Wit
Scop
4,1 A++
Seer
6,4 A++
Koel vermogen
4,2kW
Verwarm vermogen
5,1kW
Max. aantal m3
100m3
Geluidsniveau
Zeer stil
Btu
14000
Koelmiddel
R-32
Gevuld tot
5 mtr
Garantie
5 jaar (mits vakkundig en correct volgens de Fgassen regelement geïnstalleerd)
Bespaar 5% op jouw volgende aankoop