Voor 12 uur besteld is dezelfde dag verzonden.
€975,00 incl. btw
Voor kleine ruimten zoals een slaapkamer, werkkamer of woonkamer adviseren wij een wandmodel. Dit type airconditioner wordt aan de wand gemonteerd.
Eigenschappen
Wifi module
De SRK-binnenunits zijn nu nog gebruiksvriendelijker met de ingebouwde WiFi-module, deze module maakt het mogelijk om de airconditioner via een smartphone of tablet te bedienen. Of u nu onderweg bent, weg of thuis – u heeft uw bediening altijd bij de hand.
Infrarood afstandsbediening
De wandunit wordt standaard geleverd met een draadloze infrarood afstandsbediening. Hiermee regelt u de instellingen van de unit, zoals temperatuur, ventilatorsnelheid, verwarming of koeling. De controller heeft een gebruiksvriendelijk ontwerp met grote knoppen.
Er zijn veel belangrijke voordelen, zoals:
| Afstandsbediening | Ja |
|---|---|
| Wifi | Ja |
| Merk | Mitsubishi |
| Breedte binnenunit | 87cm |
| Diepte binnenunit | 23cm |
| Hoogte binnenunit | 29cm |
| Breedte buitenunit | 84,2cm |
| Diepte buitenunit | 28.5cm |
| Hoogte buitenunit | 55cm |
| Kleur binnenunit | Wit |
| Scop | 4,6 A++ |
| Seer | 8,5 A+++ |
| Koel vermogen | 2.5kw |
| Verwarm vermogen | 3.2kw |
| Max. aantal m3 | 90m3 |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Btu | 9000 |
| Koelmiddel | R-32 |
| Gevuld tot | 7,5 Mtr |
| Garantie | 3 jaar (mits vakkundig en correct volgens de Fgassen regelement geïnstalleerd) |
Pak direct die korting!