Voor 12 uur besteld, is de dezelfde dag verzonden.
€519,00 incl. btw
Uitverkocht
Een milieuvriendelijke, verrijdbare airconditioner die gebruik maakt van het natuurlijk koelmiddel R290, en tegelijkertijd profiteert van een breed gamma aan eigenschappen en functionaliteit!
Producteigenschappen:
Specificaties:
Leveringsomvang:
Aspen mobiele airco technische beschrijving
Voor een optimale werking raden wij aan om een Evolar flexibele luchtafvoerslang Ø150mm uittrekbaar tot 2 m te gebruiken. Deze is ook verkrijgbaar in de webshop.
| Merk | Aspen |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Hoogte binnenunit | 71cm |
| Breedte binnenunit | 47,6cm |
| Diepte binnenunit | 38,5cm |
| Elektra aansluiting | 220-240V |
| Energielabel | A |
| Koelmiddel | R290 |
| Koel vermogen | 3,4kW |
| Verwarm vermogen | 2,7kW |
| Btu | 12000 |
Pak direct die korting!